Do darmowej dostawy brakuje Ci: 100,00 zł

Formy płatności

Płatność za pobraniem

Za produkty zakupione w naszym sklepie możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za zamówienie zapłacisz dopiero w momencie jego otrzymania przez kuriera lub przy odbiorze w punkcie odbioru (np. paczkomat). Wybierając niniejszą opcję płatności, pamiętaj, aby w dniu odbioru mieć przy sobie przygotowaną i odliczoną kwotę, jaką musisz zapłacić za zamówienie.


Przelew zwykły

Kolejny sposób płatności to przelew na nasz firmowy rachunek bankowy. Wybierając tę formę płatności, zamówienie zostanie wysłane do Ciebie niezwłocznie po zaksięgowaniu należne wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji zamówienia liczy się od daty wpłynięcia należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na poniższy numer konta bankowego, wyświetli się on także po złożeniu zamówienia:

Alior Bank
63 2490 0005 0000 4530 0009 6724


Dane firmy:
Wellbear Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Za Skłonem 17a, 30-240 Kraków
NIP: 6772498925, REGON: 526368721

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001057496. Kapitałem zakładowy 5000.00 zł (wpłaconym w całości).W tytule przelewu prosimy wpisywać numer zamówienia lub imię i nazwisko.


Płatności elektroniczne

Oferujemy także płatności elektroniczne (płatność kartą oraz szybki przelew), które odbywają się za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Dostępna jest także płatność za pomocą systemu BLIK. Transakcje tego typu zapewniają największy poziom bezpieczeństwa i są księgowane natychmiast na naszym koncie, dzięki czemu zamówienie możemy zrealizować najszybciej jak to możliwe.


Płatność odroczona - PayPo

Płatności odroczone to nowość w sferze płatności. Ta forma płatności umożliwia zrobienie zakupów już dzisiaj, a płatność za nie dopiero za 30 dni lub w ratach. PayPo daje możliwość robienia zakupów do 1000 zł bez opłacenia ich przed dokonaniem zakupu. Więcej szczegółów na temat tej formy płatności na stronie PayPo.pl.

 

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności;
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Wróć na górę
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl